Úsměv na tváři neznamená úsměv v duši

Únor 19th, 2016

Někteří lidé se umějí dokonale přetvařovat. Nedá jim to ani moc práce a nepoznali byste na nich, že to co si myslí, je zcela něco odlišného, než to, co říkají svými gesty a slovy. Oči nelžou, ale i v těch se kolikrát člověk neumí vyznat, protože mohou klamat. Říká se, že ty jediné říkají pravdu, jenomže oči se jenom dívají, nemluví, takže je těžké pro někoho, kdo je nezná, říct, jestli právě lžou či nikoliv. Přetvářka je snad nejhorší způsob, jak někoho oklamat. Jde v podstatě o podvod, takže se pak daný člověk necítí vůbec dobře, což je pochopitelné.

Udělejte si radost

Bez úsměvu je prostě život smutnější. Celkově pokud se neusmíváme, tak máme horší náladu, než když se ze srdce smějeme. Nemusí to být zrovna neustálý smích, kdy se plácáte do kolem a kanou vám slzy smíchem, ale maličký úsměv postačí pro radost. Proto je potřeba abychom si občas udělali i radost. Koupili si něco pěkného a nového, co si jen tak nekupujeme a byli s tím spokojení. Může to být větší dárek či menší, záleží jenom na vás. Hodinky Ostrava mohou být tím pravým rozhodnutím. 


Comments are closed.

  • About

    This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

  • Blogroll
  • Admin