Elektrokolo je vhodné pro všechny vášnivé cyklisty bez ohledu na jejich věk a fyzickou kondici

Prosinec 24th, 2016

http://www.ekobik.cz/ Celý život jste byl vášnivý cyklista. Nyní už jste však na klasický model příliš starý a Vaše kondice už taky není nejlepší. Rozhodně se však svého velkého koníčku nemusíte vzdávat. Zkuste vyzkoušet novinku, která už pronikla i na náš trh s dopravními prostředky. Bude stačit šlápnout na pedál a Vy se budete velmi snadno posunovat vpřed. Bez práce to však nepůjde. Jestli si myslíte, že na tomto modelu nebudete muset dělat vůbec nic, tak se pletete. Motorek Vám šlapání zaručeně usnadní, ale všechnu práci za Vás rozhodně neudělá.

Moderní dopravní prostředek, který si zaručeně získá srdce každého cyklisty

Cyklistika byla, je a nejspíš i bude vždy Váš největší koníček. Nechcete se jí vzdát ani v pokročilém věku. Zároveň jste však sebekritický a moc dobře víte, že už si nemůžete dovolit zdolávat prudké kopce a dlouhé trasy. Vaše manželka Vás však hodně překvapila, když Vám k narozeninám darovala elektrokolo. Nejdřív jste se hodně naštval. Nepatříte přece ještě do starého železa. Skoro profesionální sportovec přece nebude používat model s motorem. Po první jízdě jste však změnil názor a manželce jste za tento úžasný dárek strašně moc vděčný.


Comments are closed.

  • About

    This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

  • Blogroll
  • Admin