Bohové s námi

Duben 9th, 2016

Nebo je to obráceně? Jsme spíše my s nimi než oni s námi? Záleží zřejmě na tom, jak moc jste s náboženstvím spjati. Pokud hodně, tak zřejmě budete tvrdit, že obojí vztah funguje dokonale a že v tom není nikdy žádný problém, jenomže lidé se mohou plést. Teď ale nebudeme znevažovat něčí víru, to rozhodně nechceme, spíše vám chceme ukázat i jiné cesty, které jsou přívětivé a možná ještě daleko niternější a pro některé by mohly být lepší, než ty, které znáte. Ovšem to všechno záleží také na tom, jak moc se otevřete a jak moc budete chtít pochopit.

Otevřete oči

To se jednoduše řekne, ale vědět něco o posmrtném životě nebo životních přeměnách a síle je hodně těžké, když vás to nikdo neučí a nikdo vám k tomu nic neřekne, takže všechno co znáte a víte je jenom a pouze z dostupných materiálů. Pokud nás k tomu od malička nevedou rodiče, tak to ani znám nemůžeme. Takové je i hinduistické náboženství, které se týká, bohyně Kálí a ostatních svatých, které zde můžeme také nalézt, stejně tak jako v ostatních náboženstvích. Otevřít oči je těžké, alespoň v tomto ohledu, ale můžete to vyzkoušet.


Comments are closed.

  • About

    This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

  • Blogroll
  • Admin